cihangir sağlık kabini

İSTANBUL AVRUPA EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

İstanbul Evde Sağlık 20 Yıllık Tıp Tecrübemiz ve Hastane Uzmanlığı ile, kendi yerimizde uzmanlığımızla profesyonel destek vermek amacı ile Avcılar Sağlık Kabini adıyla hizmet veriyoruz. Muayenehanemiz ile, hastane hizmetlerini evinize getiriyoruz.

7/24 Hafta içi ve Hafta sonu bayramlarda ve resmi tatillerde İstanbul’un her bir köşesine evde sağlık hizmeti ve kabinimizde hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuz Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlıdır. Uzman kadromuz ile İstanbul’un her köşesine İstanbul Evde Sağlık olarak profesyonel ve güvenli hizmetlerimiz vardır.

Muayenehanemizde, kan alma, enjeksiyon, pansuman, kulak yıkama, iğne yapma, dikiş atma, dikiş alma, sünnet, nasır alma, tansiyon, kulak delme, kan grubu öğrenme, yara bakımı, apse boşaltma, nasır alma, tırnak çekme, ve bir çok hizmetlerimiz daha vardır. 

7/24 Evinizde size hizmet ettiği gibi, hastane kalitesinde muayenehanesi ile acil ihtiyaçlarınızı hastane kuyruğu beklemeden hizmet almanızı sağlıyor. 

Bizi Takip Edin

İstanbul Evde Sağlık, tüm İstanbul genelinde aktif olarak 7/24 hizmet vermektedir. Genelde hastaneye gidip basit işlemler için sıra beklemek ciddi zaman kayıpları ve çözümü basit olmasına rağmen prosedürlerden dolayı çözülemeyen sağlık sorunlarınızın oluşmasına sebep olacağından dolayı, bu sorunları evinizde çözerek, size zaman kazandırıyoruz.

Hizmetlerimiz, hastanelerde çok zaman kaybettirmesinin yanında, çözülememesi ya da sıranın size hiç gelmemesi ile sonuçlanacağından dolayı, evinizde rahatça çözüme kavuşacak olan işlem ile, zaman ve para tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı onaylı işletmemiz ile, uzman doktorlarımız, sağlık sorununuzu sorunsuz şekilde çözeceğinden şüphe duymayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hizmetlerimizi günün her saati hem muayenehanemizden hem de evinizden alabilirsiniz. 

serum takma, enjeksiyon işlemleri, pansuman, kulak yıkama, kan alma, dikiş atma, dikiş alma, kulak delme, muayene, sonda takma, sonda çıkarma, kan tahlilleri, kan grubu öğrenme, iğne yapma, evde hemşirelik hizmeti, yara bakımı, evde sünnet, tansiyon, nasır alma, tırnak çekme, apse boşaltma tedavileri ile hem muayenehanemizde hem de evinizde günün her saati hizmet alabilirsiniz.

  • ILYASOFT Web Tasarım
  • Call Now ButtonBizi Arayın
    Whatsapp